holding-companies

Další společnosti v holdingu

Skupina společností v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, poskytuje pokročilá a efektivní řešení a schopnosti na ochranu našeho světa. Našimi základními hodnotami jsou férovost, nejvyšší etické normy, týmová spolupráce, oddanost misi.

STV Technology, s.r.o.

STV Technology, s.r.o.

Společnost je zaměřená na výrobu vysoce přesného malorážového střeliva ráže 9 mm LUGER, 5,56 x 45 mm, .223 Rem a konverzi střeliva ráže 7,62 mm do civilního provedení podle standardů CIP. Podnik je vybaven nejmodernějšími stroji, které tvoří ucelenoé výrobní linky. Podnik rovněž připravuje zavedení výroby střeliva ráží 7,62 x 39mm a 7,62 x 51mm, která by měla být zahájena v roce 2024.

stvtechnology.cz

Poličské strojírny, a.s.

Poličské strojírny, a.s.

Společnost byla založená již v roce 1920 jako „První vojenská muniční továrna“. V současnosti se podnik specializuje na výrobu a prodej pneumatických prvků a příslušenství určených k ovládání dveřních systémů hromadných dopravních prostředků a mechanických komponent zbraní a munice. Společnost se kromě toho zabývá i zakázkovou strojní výrobou.

pos.cz

FENIX Protector s.r.o.

FENIX Protector s.r.o.

Společnost se už déle než 25 let zaměřuje na výrobu pestré škály taktické výstroje, tedy zejména batohů, balistických vest a dalšího vybavení pro ozbrojené síly, policii a příslušníky dalších bezpečnostních složek, se kterými při vývoji vybavení úzce spolupracuje.

fenix-protector.com

DEUS Automation a.s.

DEUS Automation a.s.

Společnost se zabývá průmyslovou automatizací. Zaměřuje se na design a dodávky strojů, zařízení, linek a komplexních technologií pro muniční i civilní průmysl.

deusautomation.cz

STV TRANS, s.r.o.

STV TRANS, s.r.o.

Společnosti se zaměřuje na dopravu nebezpečného materiálu ADR třídy 1 v rámci celé Evropy. Předností společnosti jsou dlouholeté zkušenosti, vysoká kvalita služeb a rozsáhlá flotila vlastních vozidel přizpůsobených pro přepravu v režimu ADR třídy 1.

stvtrans.cz

STV ARMS, s.r.o.

STV ARMS, s.r.o.

Společnost je zaměřená na velkoobchodní a maloobchodní prodej zbraní, střeliva, optiky, oblečení a ostatních doplňků pro sportovní a lovecké účely. V sortimentu STV ARMS najdete kromě zbraní a střeliva vyrobených společnostmi ze skupiny STV INVEST rovněž velmi kvalitní značky sportovních a loveckých zbraní (Steyr, Mannlicher, Sako, Tikka) a střeliva (Sako, Norma, CCI, Federal).

stvarms.cz

STV POLSKA Sp. z o. o.

STV POLSKA Sp. z o. o.

Společnost zastřešuje obchodní aktivity pro celý holding STV INVEST v Polsku a je ověřeným a spolehlivým partnerem polských podniků i ozbrojených sil.

stvtechnology.cz

Patriot Sports LLC

Patriot Sports LLC

Společnost zaměřená na prodej zbraní a střeliva v USA.

patriotsportsusa.com

 

Akciová společnost STV INVEST a.s. se sídlem Nové Město (Praha 1), Dlouhá 730/35, PSČ 110 00 Praha, IČO: 27217710, zapsaná u MS v Praze, odd. B, vložka 9780 v systému holdingového uspořádání ovládá následující společnosti: