Výrobce taktického vybavení FENIX Protector ze skupiny STV podpořil Memoriál Tomáše Procházky

Tvrdá dřina ve prospěch něčeho vyššího. To byl i letos charitativní Memoriál Tomáše Procházky (SF-UCS Challenge)

Memoriál tradičně pořádá mezinárodní akademie pro státní ozbrojené složky Anti Terror Academy. Hlavním myšlenkou je uctít památku štábního praporčíka in memoriam Tomáše Procházky, který byl zabit 22. října 2018 v afghánské provincii Herát při teroristickém útoku vojáka v afghánské uniformě na alianční základně. Účastníci závodu zavzpomínali na svého kamaráda a spolubojovníka náročnou soutěží, která otestovala jejich fyzické i psychické limity. Jak uvádí organizátoři, nikdy bychom neměli zapomínat na ty, kteří věnovali na oltář vlasti to nejcennější – svůj život.

                            

Jsme hrdí, že partnerem Memoriálu Tomáše Procházky byla i letos společnost FENIX Protector patřící do skupiny STV INVEST, která darovala těm nejlepším účastníkům věcné ceny, které jistě využijí ve své službě i mimo ni. Výtěžek z charitativní akce je tradičně věnován Nadačnímu fondu Speciálních sil, do jejichž řad právě Tomáš Procházka patřil. Letos se podařilo vybrat 70 000 Kč, které poslouží dobré věci.

FENIX Protector je jedním z předních českých výrobců taktického vybavení. Do portfolia firmy patří nejenom prostředky balistické ochrany jednotlivce, jako jsou nízkoprofilové nosiče zavedené do užívání Armádou České republiky nebo Policií České republiky, ale také modulární těžké balistické vesty, zásahové přilby nebo široké spektrum pouzder pro nesení výzbroje a výstroje, bojové opasky nebo batohy a nosné systémy. FENIX Protector je unikátní vlastním programem vývoje jednotlivých typů vybavení i počtem uživatelů.

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.