Fires & Effects 2024 aktualita web

STV GROUP i letos podpoří konferenci Fires & Effects 2024

STV GROUP je stabilním generálním partnerem odborné konference palebné podpory Fires & Effects 2024, která se uskuteční 5. a 6. června v Praze.

Mezi hlavní témata konference organizovaná pod záštitou České a Slovenské obce dělostřelecké budou i letos bezesporu patřit sdílení dat, technologické propojení, implementace moderních technologií do dělostřelectva a jeho budoucnost. Tyto otázky jsou klíčové pro současný obranný průmysl a Evropu, zejména v kontextu geopolitické situace. Úspěšné zvládnutí moderních konfliktů závisí na technologickém propojení státního sektoru se soukromým a na efektivním sdílení dat. Dělostřelectvo, jako jeden z důležitých faktorů na bojišti, musí být součástí informačního prostředí a musí implementovat nové technologie.

STV GROUP, dlouholetý spolehlivý partner Armády České republiky a Ministerstva obrany ČR a jediný výrobce velkorážové munice v ČR, je součástí technologicko-průmyslové skupiny řízené společností STV INVEST. Dlouhodobě usiluje o bezpečnější svět. Naší misí je být spolehlivým partnerem při poskytování nejúčinnějších a nejmodernějších schopností těm, kteří na nás spoléhají, a umožnit jim chránit bezpečnost nás všech. Jsme hrdí na to, že jako česká společnost stavíme na tradicích a dovednostech našich lidí.

STV GROUP - Pro bezpečnější svět. Společně!

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.