Bojové opasky vzor 2018

Bojové opasky pro Armádu ČR

Od roku 2020 jsme českým vojákům dodali více než 196 000 bojových opasků.

STV GROUP dosáhla další významný milník spolupráce s Armádou České republiky (AČR). Sedmá dílčí dodávka bojových opasků vzor 2018, vyrobená a dodaná ve spolupráci společností Tropner a FENIX Protector, je ve skladech AČR. Tyto opasky se staly nedílnou součástí výstroje vojáků díky své modularitě a praktičnosti. Všechny tři společnosti, STV GROUP, Tropner a FENIX Protector, jsou součástí skupiny firem řízených mateřskou společností STV INVEST.

Modulární bojový opasek byl vyvinut na základě požadavků uživatelů, kteří potřebovali nový typ střeleckého opasku. Opasek je dvoudílný, což umožňuje jeho vnitřní část procházet poutky kalhot, zatímco vnější část s PALS/MOLLE vazbou slouží k upevnění výzbroje a výstroje. Opasek je navíc opatřen odolnou "cobra" sponou, která umožňuje pohodlnou manipulaci i v taktických rukavicích.

Jednobarevné provedení opasků vychází z maskovacího vzoru 95 a je k dispozici v tmavozelené, béžové a černé barvě pro Vojenskou policii. Použitý textilní materiál i veškeré popruhy splňují přísné maskovací standardy. Sesterská společnost FENIX Protector dodává další výstrojní součástky ve stejných barevných variantách, čímž tvoří ucelený modulární komplet.

Rámcová dohoda s Ministerstvem obrany trvá do roku 2025 a umožňuje objednat dalších zhruba 190 tisíc kusů opasků. Tato spolupráce dokazuje naši schopnost reagovat na specifické požadavky Armády ČR a přispívat k její operační připravenosti.

Naše společnost, jako dlouholetý a spolehlivý partner Armády České republiky, se neustále snaží inovovat a rozvíjet své produkty. Naší misí je být spolehlivým partnerem při poskytování nejúčinnějších a nejmodernějších schopností těm, kteří na nás spoléhají, a umožnit jim chránit bezpečnost nás všech.

STV GROUP – Pro bezpečnější svět. Společně!

Pro více informací navštivte naši produktovou sekci.

Galerie

Bojový opasek vzor 2018 Bojový opasek vzor 2018 v akci Armádní výstroj včetně bojového opasku vzor 2018
Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.