STV GROUP PŘEDSTAVILO SVÉ PORTFOLIO NA VELETRHU IDEB V BRATISLAVĚ

Společnosti ze skupiny STV GROUP vystavovaly své produkty na veletrhu obranné techniky IDEB v Bratislavě, který proběhl na výstavišti Incheba ve dnech 25. až 27. srpna.

Na stánku STV GROUP a.s. bylo v hale B1 k vidění jak úspěšné malorážové střelivo STV TECHNOLOGY a námi vyráběné zbraně typu AK, tak i ukázky velkorážové munice.

Mezi jinými šlo o granáty TB-7V a PG-7VM do RPG. STV GROUP tyto granáty dodává mimo jiné Armádě České republiky. Výrazným exponátem byl rovněž projektil ráže 155 mm včetně hnacích modulů od společnosti Explosia. Právě STV GROUP je integrátorem dodávek nábojů pro chystaný nákup nových samohybných houfnic CAESAR pro Armádu ČR. 

Kromě munice byla na stánku vystavena také výstroj od společnosti ze skupiny STV GROUP Fenix Protector. Ta návštěvníkům veletrhu představila nízkoprofilový nosič plátů NPNTV, kterým je v současné době vybavován 43. výsadkový pluk AČR, ale především modulární balistickou vestu VOBU. Ta aktuálně prochází armádními zkouškami a v příštím roce by se měla stát novým standardním prvkem balistické ochrany českých vojáků. Hlavními výhodami je vysoký stupeň modularity, který umožňuje přizpůsobit vestu podle potřeb a úkolů od nosiče plátů až po těžkou balistickou vestu.

Na displeji byla i kompletní řada batohů Magnus, kterou společnost Fenix Protector vyvinula ve spolupráci s příslušníky českých speciálních sil.

Galerie

Ukázka velkorážové munice STV GROUP: granáty PG-7VM a TB-7V, projektil 155 mm, minometné granáty ráží 81 mm a 122 mm a střela ráže 125 mm. Střelivo STV TECHNOLOGY na veletrhu IDEB 2021 Nízkoprofilový nosič NPNTV a modulární balistická vesta VOBU od společnosti Fenix Protector Ministr obrany ČR Lubomír Metnar na stánku STV GROUP a.s. na veletrhu IDEB 2021 Návštěva slovenského ministra obrany Jaroslava Nadě na stánku STV GROUP a.s.
Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.