STV GROUP podpořila unikátní projekt CZ FIGHTERS FOR VETERANS

Pot a někdy i krev pro dobrou věc. Tak nějak by se dal v krátkosti shrnout unikátní projekt CZ Fighters for Veterans, který se konal 6. 5. 2024 v UNYP Aréně v pražské Libni. Fight card slibovala zvučná jména a tvrdé, ale férové souboje mezi profesionálními bojovníky, příslušníky Armády České republiky a Policie České republiky. A to se také bezezbytku splnilo. Od prvního zápasu přes hlavní kartu až do vyvrcholení večera soubojem Dominika Humburgera s Jakubem Klaudou měla akce nesmírný náboj.

Strhující byl zejména souboj velitele 43. výsadkového pluku a nováčka v oktagonu Petra Matouše s hvězdou MMA světového formátu a členem elitní americké organizace UFC Davidem Dvořákem, kdy fanoušci oba bojovníky hnali všemi třemi koly frenetickým potleskem a povzbuzováním. Skvělé sportovní výkony všech bojovníků však na celém večeru vlastně nebyly tím nejdůležitějším.

Tím nejpodstatnějším byl totiž fakt, že benefiční galavečer podpořil rodiny veteránů, kde zůstalo prázdné místo u stolu, nebo které čelí vážné životní situaci. Peníze vybrané od sponzorů galavečera, ale i diváků v UNYP Aréně nebo u obrazovek České televize pomohou cestou Vojenského fondu solidarity adresně konkrétním lidským osudům.

Společnost STV GROUP byla hrdým partnerem celého galavečera a konkrétně také souboje Petra Matouše a Davida Dvořáka. Věříme, že povedený první podnik CZ Fighters for Veterans položí základy tradice, která bude pokračovat a růst. Nesmírně si ceníme píle týmu organizátorů, který v průběhu roku 2023 přišel s myšlenkou galavečer uspořádat a věnoval mu svůj volný čas, abychom se právě 6. 5. 2024 mohli setkat v téměř do posledního místa zaplněné sportovní hale. Stejně tak si vážíme všech sportovců, kteří ze sebe vydali pro dobrou věc maximum. Jsme poctěni, že i my můžeme být součástí tohoto projektu.

Galerie

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.