STV GROUP NA VELETRHU IQDEX 2022 V BAGDÁDU

Společnost STV GROUP se zúčastnila letošního veletrhu IQDEX 2022 v iráckém Bagdádu.

Představila na něm nejenom svoji munici, systém protidronové ochrany kritické infrastruktury a zájmových objektů, výstroj nebo pokročilé prostředky balistické ochrany jednotlivce, ale zejména komplexní program modernizace, oprav a údržby těžké bojové techniky.

V rámci veletrhu se konala také prezentace českého obranného průmyslu pro velení irácké armády za záštity a osobní účasti pana Petra Štěpánka, velvyslance České republiky v Iráku a pana plk. Stanislava Tesárka, přidělence obrany.

Veletrh zhodnotil Jiří Škrabal, ředitel pro business development STV GROUP: „Zástupci místních ministerstev i státních podniků vyslovili zájem o naše produkty i služby a věřím, že naše účast na veletrhu otevírá dveře pro další spolupráci. Velmi si vážíme podpory ze strany českých ministerstev obrany a zahraničních věcí, které společnou účast podniků obranného průmyslu zastřešily. Myslím, že jako Česká republika jsme měli zdaleka nejlepší stánek a můžeme být na co hrdí.“ 

Galerie

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.