STV GROUP na EUROSATORY 2024

STV GROUP na veletrhu Eurosatory 2024

Naše portfolio středorážové a velkorážové munice vzbuzuje velký zájem

STV GROUP se účastní prestižního veletrhu Eurosatory 2024 v Paříži, který se koná od 17. do 21. června. Na této významné mezinárodní výstavě obranných a bezpečnostních technologií představujeme naše špičkové inovativní produkty.

Návštěvníci veletrhu mají jedinečnou příležitost seznámit se s naším širokým portfoliem, které zdůrazňuje vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. STV GROUP, jako jediný výrobce velkorážové munice v České republice, významně přispívá k bezpečnosti a stabilitě nejen naší země, ale i v rámci mezinárodních závazků.

V souladu s naší vizí "Pro bezpečnější svět. Společně!" nadále investujeme nejen do modernizace a rozšíření výroby velkorážové munice standardu NATO. Tímto krokem potvrzujeme naši pozici klíčového hráče v evropském obranném průmyslu a posilujeme naši schopnost podporovat Ministerstvo obrany České republiky a Armádu České republiky jako jejich dlouhodobý a spolehlivý partner.

Jsme hrdí, že můžeme na Eurosatory 2024 ukázat, jak STV GROUP přispívá k budování bezpečnějšího světa a rozvíjet i navázat nová strategické partnerství. Připojte se k nám a objevte inovace, které přinášíme pro obranu a bezpečnost.

Pro bezpečnější svět. Společně!

Galerie

STV GROUP na EUROSATORY 2024 STV GROUP na EUROSATORY 2024 STV GROUP na EUROSATORY 2024 STV GROUP na EUROSATORY 2024
Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.