STV GROUP generálním partnerem Dne pozemního vojska BAHNA 2024

STV GROUP generálním partnerem BAHNA 2024

Den pozemního vojska se letos koná 29. června na Tankodromu BAHNA u Strašic nedaleko Rokycan.

 

STV GROUP, jediný český výrobce velkorážové munice a člen technologicko-průmyslového holdingu řízeného mateřskou společností STV INVEST, je letos hrdým generálním partnerem 34. ročníku Dne pozemního vojska BAHNA 2024.

STV GROUP je dlouhodobě spolehlivým partnerem Armády České republiky. Toto partnerství a spolupráce s Ministerstvem obrany ČR nám umožňuje aktivně podporovat soběstačnost českých obranných sil a přispívat k bezpečnosti naší země. „BAHNA patří mezi největší pravidelné akční ukázky vojenské techniky v Evropě. Jako jediný výrobce velkorážové munice v ČR a hrdý partner naší armády na ní nemůžeme chybět,“ popisuje generální partnerství Pavel Beran, ředitel speciálních projektů STV GROUP.

Propojení historie a moderních technologií

Podobně jako v předchozích letech se i letos představí Armáda České republiky a jednotlivé kluby vojenské historie, které návštěvníkům představí jak současnou, tak i dobovou vojenskou techniku. STV GROUP se tak stane mostem mezi tradicí a moderními technologiemi, což je v souladu s naší vizí „Pomáhat vytvářet bezpečnější svět“.

Těšíme se na letošních Bahnech na viděnou!

Pro více informací navštivte webové stránky BAHNA 2024.

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.