SCORPIO 9 MM LUGER TESTOVÁNY V JIŽNÍ AFRICE

Jihoafrický časopis o zbraních a střelivu ManMAGNUM nedávno provedl test našeho střeliva.

Cuan Robinson z ManMAGNUM byl s výkonem našeho 9mm střeliva spokojen.

"Pro lepší srovnání jsme střelivo STV testovali spolu s dalšími dvěma druhy 9x19 střeliva s 124gr střelami. Se všemi šesti zbraněmi [pro testování] se střílelo přes hradlo Caldwell G2, které bylo umístěno tři metry od ústí hlavně. Střelivo STV mělo konzistentní a spolehlivé výsledky. Se zbraněmi pro testování jsme vystříleli přes 500 nábojů bez jakéhokoliv problému."

"Sportovní střelci, kteří si chtějí pořídit spolehlivé a přesné střelivo, které splňuje požadovaný power factor 125+, mohou s tímto střelivem hravě soutěžit. Nejnižší naměřený power factor střeliva od STV byl 128,96 při střelbě z malé pistole Glock 43X. Mosaz se zápalkou typu boxer se zdá být kvalitním produktem a měla by těm, kteří chtějí nabíjet střelivo ručně, umožnit několik nabití."

Časopis naše střelivo doporučil svým čtenářům koupi. V České republice jej můžete pořídit v prodejnách STV ARMS a u každého dobrého prodejce.

Galerie

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.