PRVNÍ LETOŠNÍ VÝZVA NA DODÁVKU STEJNOKROJŮ 95

V únoru 2020 byla společnosti Tropner s.r.o., sesterské společnosti STV GROUP a.s., doručena výzva na doručení stejnokrojů v letním maskovacím vzoru 95 pro Ministerstvo obrany. Splněním výzvy překročí historický objem dodávek Armádě České republiky hranici 100 mil. Kč vč. DPH. Maximální finanční objem stanovený rámcovou dohodou bude po této výzvě vyčerpán zhruba ze dvou třetin.

Vojenský stejnokroj se stanovenými doplňky tvoří celek jednotného vystrojení vojáků a charakterizuje jejich příslušnost k ozbrojeným silám.

Vzhledem k určení pro naše středoevropské mírné pásmu jsou stejnokroje jsou v provedení lesního maskovacího vzoru, který je vyrobený v odstínech lesa a trávy, se kterou se můžeme potkat u nás v České republice a jejím okolí.

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.