BAHNA 2024 a STV GROUP

Premiéra obrněného vozidla a další vojenská technika! BAHNA 2024 jsou tady!

STV GROUP je hrdým generálním partnerem letošního Dne pozemního vojska BAHNA 2024, který se uskuteční v sobotu 29. června na Tankodromu BAHNA u Strašic.

Prestižní akce, která patří mezi největší svého druhu v Evropě, nabízí jedinečnou příležitost vidět ukázky současné i historické vojenské techniky v akci. Přijďte a zažijte na vlastní kůži, co znamená skutečná síla a inovace. 

Poprvé v České republice představíme kolové obrněné vozidlo Patria AMV vybavené minometem NEMO 120 mm. Předvedeme také lehké útočné vozidlo US SOCOM FLYER 72 a vojenská nákladní vozidla Rheinmetall MAN řady TG a HX.

Generální partnerství je pro nás příležitostí ukázat dlouhodobou a stabilní podporu českých obranných sil. „BAHNA patří největší pravidelné akční ukázky vojenské techniky v Evropě. Jako jediný výrobce velkorážové munice v ČR a hrdý partner naší armády na takové akci nemůžeme chybět,“ říká Pavel Beran, ředitel speciálních projektů STV GROUP.

Pro více informací navštivte webové stránky BAHNA 2024.

S tradicí sahající až do roku 1920 je STV GROUP spolehlivým partnerem při poskytování nejmodernějších a nejúčinnějších schopností těm, kteří na nás spoléhají. Naše mise je jasná – chránit bezpečnost nás všech. Na letošních BAHNECH ukážeme, jak propojujeme historii s moderními technologiemi a přispíváme k bezpečnějšímu světu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Připojte se k nám na Dni pozemního vojska BAHNA 2024 a podpořte naši vizi.

Pro bezpečnější svět. Společně!

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.