NÍZKOPROFILOVÉ NOSIČE V PRVNÍM TIŠTĚNÉM ČÍSLE MAGAZÍNU CZ DEFENCE

Právě vyšlo první číslo tištěného čtvrtletníku CZ DEFENCE. Jsme hrdí, že vedle příspěvků řady osobností ze světa obrany a bezpečnosti včetně paní ministryně Jany Černochové se časopis také věnuje úspěšným dodávkám nízkoprofilových nosičů taktické výstroje pro Armádu České republiky od naší sesterské společnosti FENIX Protector.

Veřejnou zakázku na nízkoprofilové nosiče taktické výstroje v hodnotě bezmála 480 mil. Kč vč. DPH vypsalo Ministerstvo obrany ČR s cílem vývoje moderního modulárního systému balistického nízkoprofilového nosiče včetně příslušenství. FENIX Protector patřící do holdingu STV již spolu s dodavatelem balistických plátů W.A.R. Defender společně uskutečnili v letech 2020-2022 dodávky již více jak 5 500 souprav nosičů a příslušenství v hodnotě přes 250 mil. Kč vč. DPH. 

Galerie

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.