Navštivte naši expozici na výstavě IDET 2023 ve dnech 24.-25.5. - máme nabito!

Naše společnost STV GROUP Vás zve na Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET 2023, který se koná od 24. 5. 2023 do 26. 5. 2023. STV GROUP představí nejenom své výrobky, ale i spolupráce s partnerskými společnostmi.

STV GROUP je hrdým partnerem Armády České republiky a Policie České republiky zejména v dodávkách munice, taktické výstroje a poskytování oprav a údržby vojenské techniky.

Mezi hlavní exponátym které na výstavě představíme budou patřit bojová vozidla Oshkosh Joint Light Tactical Vehicle, jehož jízdní vlastnosti na nejnáročnějších překážkách si budete moci ověřit při dynamické ukázce na polygonu, lehké útočné vozidlo amerických speciálních sil Flyer 72 HD, věž pro mobilní protivzdušnou obranu Oerlikon 30, nebo kamikadze drony vyráběné ve spolupráci STV GROUP a Hydra Technologies.

V oblasti nových typů munice bude STV GROUP prezentovat spolupráci se společností Northrop Grumman na munici 30x173mm pro kanóny MK44 nebo smart protitankové miny SENTRY.

Na stánku STV GROUP si proto budete moci zblízka prohlédnout vyráběnou munici včetně ráže 155 mm NATO pro děla CAESAR 8x8CZ, minometné munice ráže 81mm a 120mm, pancéřovky pro zbraň RPG-7 včetně termobarických hlavic, nebo naše portfolio malorážového střeliva Scorpio a ručních palných zbraní. Také si budete moci vyzkoušet kompletní řadu balistické ochrany jednotlivce.

Budeme se na Vás těšit na veletrhu IDET 2023 a rádi Vás přivítáme na našem stánku.

 

 

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.