NÁBOJE 9 MM LUGER V ČASOPISE ZBRANĚ A NÁBOJE

V aktuálním říjnovém čísle časopisu Zbraně & náboje vyšel článek, který vychází z recenze našeho střeliva publikované srpnovém čísle prestižního afrického časopisu ManMAGNUM.

"Sportovní střelci, kteří mají v úmyslu pořídit si spolehlivé a přesné střelivo, které splňuje požadovaný Power Factor 125+, mohou se střelivem Scorpio od STV sebevědomě soutěžit. Nejnižší naměřený Power Factor střeliva od STV byl 128,96 a to při střelbě z malé pistole Glock 43X. Mosaz se zápalkou typu boxer se zdá být kvalitním produktem a měla by těm, kteří chtějí střelivo přebíjet manuálně, umožnit několik přebití.

Všichni nadšenci do střelby, kteří chtějí střelivo 9 mm Para za rozumnou cenu pro trénink, cvičné střelby nebo pro lov drobné škodné nebudou litovat, když si střelivo od STV pořídí."

V České republice si Scorpio 9mm Luger můžete pořídit například v prodejnách STV ARMS a u každého dobrého prodejce.

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.