Představení produktů STV GROUP ministrovi zahraničních věcí USA a ministryni obrany ČR

Ministr zahraničních věcí USA v Praze

Na letišti ve Kbelích byly panu ministrovi zahraničních věcí USA Anthony Blinkenovi při jeho návštěvě v ČR za účasti paní ministryně obrany ČR Jany Černochové představeny naše produkty.

Ministr zahraničních věcí USA Anthony Blinken na návštěvě Prahy ocenil českou muniční iniciativu a mimořádnou práci České republiky. Jsme hrdí, že jako jediný výrobce velkorážové munice v České republice přispíváme k bezpečnosti a stabilitě nejen naší země, ale i v rámci mezinárodních závazků.

Investujeme do modernizace a rozšíření výroby velkorážové munice standardu NATO, což potvrzuje naši pozici klíčového hráče v obranném průmyslu nejen v České republice, ale i v Evropě. 

Jsme rádi, že jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem Ministerstva obrany České republiky a Armády České republiky.

Podívejte se na záznam z letiště v pražských Kbelích.

STV GROUP - Pro bezpečnější svět. Společně!

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.