MINISTR ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ PETŘÍČEK NAVŠTÍVIL FIRMY SKUPINY STV V POLIČCE

Ve středu 19.8.2020 navštívil společnost STV GROUP v Poličce ministr zahraničních věcí pan Tomáš Petříček spolu s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým, předsedou ČMKOS Josefem Středulou a předsedou OS KOVO Jaroslavem Součkem.

Delegace byla seznámena s opravami obrněné techniky a další speciální výrobou v areálu poličského závodu.

„Této návštěvy si velice ceníme, zvláště pak v letošním roce, kdy si připomínáme 100 let od začátku zbrojní výroby v areálu v Poličce. Je vidět, že téma podpory exportu českých podniků obranného průmyslu je pro vládu velice důležité, neboť mimo jiné znamená zaměstnanost a odvody daní v České republice. Právě kvůli vývozu navíc můžeme udržovat výrobní kapacity, které mohou být využitelné Armádou České republiky v případě krizových situací,“ uvedl Jan Děcký, obchodní ředitel STV GROUP.

Galerie

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.