DENÍK E15: STV TECHNOLOGY PODPOŘÍ VÝROBU NÁBOJŮ STAMILIONY

Ekonomický deník E15 informoval o chystaném rozšíření výroby pistolových nábojů STV TECHNOLOGY ráže 9 mm Luger i o dalších investicích.

Aktuálně se ve výrobní hale v Poličce vyrobí okolo 6 milionů kusů nábojů 9 mm měsíčně. "Už teď máme třísměnný provoz. Letos v říjnu doplníme další strojové vybavení do nové haly pro výrobu střeliva ráže devět milimetrů, výhledově bychom mohli dodávat až dvanáct milionů kusů měsíčně," řekl deníku E15 šéf STV Technology Pavel Kudrhalt a dodal, že plný náběh kapacit odhaduje na první čtvrtletí příštího roku. Výhledově potom společnost rozšíří portfolio i o vlastní náboje puškové ráže .223 Remington.

Investice do moderních strojů dosáhnou řadu několika stovek milionů korun, důležitou součástí investic je i kontrola kvality. Právě i díky ní se nábojům STV TECHNOLOGY podařilo uspět i na největším a nejnáročnějším světovém trhu, ve Spojených státech.

Celý článek si můžete přečíst v PDF souboru níže.

Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.