Czech Open 2024 Olomouc

Czech Open 2024 – Podpořili jsme paraatlety!

STV GROUP byla hrdým partnerem 18. ročníku mezinárodních paraatletických závodů Czech Open 2024, které se konaly 5.–6. července v Olomouci.

Tato prestižní událost, pořádaná atletickým klubem Olomouc, je věnována závodníkům všech handicapových kategorií a pravidelně hostí i mistrovství České republiky. Letos bylo součástí závodů Mistrovství republiky juniorů, které přineslo mnoho skvělých výkonů a inspirativních příběhů.

Účastníci závodů měli možnost zapsat své výkony do světových žebříčků a plnit limity na nadcházející Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a Letní paralympijské hry. Díky podpoře STV GROUP a dalších partnerů mohli paraatleti soutěžit v profesionálních podmínkách, které odpovídají mezinárodním standardům.

Podpora paraatletiky je v souladu s hodnotami a vizí STV GROUP. „Pro bezpečnější svět. Společně!“ je naším závazkem nejen v oblasti obranného průmyslu, ale i v podpoře sportu a komunit. Jsme hrdí, že můžeme přispět k rozvoji talentů a poskytnout jim příležitosti, které si zaslouží.

STV GROUP děkuje všem, kteří se podíleli na úspěchu Czech Open 2024, a těšíme se na další ročník této výjimečné sportovní události.

Hrdý partner. Podporujeme. Společně!

Galerie

Czech Open 2024 Olomouc Czech Open 2024 Olomouc Czech Open 2024 Olomouc Czech Open 2024 Olomouc Czech Open 2024 Olomouc Czech Open 2024 Olomouc
Archiv novinek

PRO BEZPEČNĚJŠÍ SVĚT.
SPOLEČNĚ.

Skupina firem v rámci STV, s tradicí sahající až do roku 1920, dodává pokročilá a efektivní řešení, jak chránit náš svět. Díky vysoké odbornosti a pokročilým výrobním kapacitám umožňujeme našim klientům v plnění jejich misí. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Armáda České republiky nebo policejní sbory mnoha evropských zemí. Naší vizí je podporovat ty, kteří brání právo nás všech žít v bezpečnějším světě.