Opravy a modernizace techniky

Prohlédnout dále

Zámyslem STV LAND SYSTEMS s.r.o. je navázat na minulé úspěchy STV GROUP a.s. v oblasti oprav a modernizací techniky, dlouhodobě a úspěšně působit ve výrobě speciální pozemní techniky pro bezpečnostní složky a v oblasti domácího i mezinárodního obchodu se speciální technikou a materiálem, a to včetně schopnosti uplatnit na světovém trhu nové produkty, které jsou výsledkem vlastního výzkumu a vývoje.

Naše představa je být úspěšným výrobcem a dodavatelem speciální pozemní techniky pro bezpečnostní složky včetně nabídky servisu a modernizací zavedených druhů kolové a pásové techniky a jejich variantních přestaveb, včetně produktů vlastního vývoje.

STV LAND SYSTEMS je kromě výroby palných zbraní zaměřena na provádění generálních oprav a modernizací pozemní vojenské techniky pro tuzemské i zahraniční klienty naší sesterské společnosti STV GROUP a.s. V minulosti jsme tak například realizovali opravy samohybných 152 mm houfnic DANA, vozidel BVP-2, samohybných minometů PRAM, RM-70, nebo tanků T-72.

Společnost vlastní moderní opravárenské haly v areálu Poličských strojíren, které jsou vybaveny veškerými potřebným vybavením umožňujícím kompletní servis, technickou údržbu a modernizace kolové, pásové i ženijní techniky. Součástí těchto prostor jsou i rozsáhlé sklady s náhradními díly na zavedenou techniku v AČR. Samotné práce pak vykonává náš odborný personál s dlouholetými zkušenostmi, který zabezpečuje, aby zákazníkovi byla poskytnuta nejvyšší možná kvalita služeb a včasné doručení zboží.

Společnost STV LAND SYSTEMS s r.o. certifikovaná společnost na ISO 9001, 14001 a AQAP.