Vlčí máky v STV GROUP. Zapojili jsme se do sbírky Vojenského fondu solidarity

Společnost STV GROUP a.s. se v rámci dlouhodobé spolupráce s Vojenským fondem solidarity zapojila do sbírky ke Dni veteránů. Mezi svými zaměstnanci tak prostřednictvím dobrovolných příspěvků za symbolické vlčí máky vybírá peníze, které následně pomůžou všem vojákům a jejich rodinným příslušníkům, kteří se dostali do těžké životní situace například v důsledku vážného onemocnění, případně zahynuli při plnění pracovních činností.

Dodávka balistických přileb pro prvosledové hlídky Policie ČR

Společnost STV GROUP a.s. dodala Policii ČR prvních 1400 kompletů balistických přileb s balistickým hledím. Určeny budou primárně pro ochranu tzv. prvosledových hlídek, které jako první zasahují na místech nahlášených trestných činů, kdy nezřídka přichází do kontaktu s agresivními a ozbrojenými pachateli.

Dodávka munice STV GROUP pro Armádu ČR

Společnost STV GROUP a.s. tento týden Armádě ČR předala další z dodávek munice. Dopravu zásilky do jednoho z muničních skladů zajistila sesterská společnost STV GROUP a.s. STV TRANS.

STV GROUP a.s. je v oblasti dodávek munice, výstroje či oprav techniky dlouhodobým a prověřeným partnerem českých ozbrojených sil.  

STV GROUP a.s. na IDET 2021: JLTV v unikátní ukázce i ukázka vlastních výrobních schopností

Stánek STV GROUP a.s. nabídl návštěvníkům letošního ročníku veletrhu IDET průřez výrobním portfoliem skupiny i ukázku produktů zahraničních partnerů, mezi nimiž bylo i nově zaváděné vozidlo americké armády JLTV, které se úplně poprvé v České republice předvedlo v živé ukázce, nebo obrněné vozidlo COBRA CZ MRAP, na jehož vývoji a výrobě se STV GROUP a.s. bude podílet.

Tisková zpráva: STV GROUP a.s. jako systémový integrátor zastřeší dodávky munice pro houfnice CAESAR

Certifikace i výroba munice pro nové samohybné houfnice zajistí české firmy v čele s STV GROUP a.s. Ta bude jako systémový integrátor dodavatelem munice se standardním a prodlouženým dostřelem, zároveň však bude spolupracovat s dalšími českými společnostmi. Díky tomu bude zajištěna strategicky důležitá bezpečnost dodávek pro české dělostřelce.

STV GROUP opravila bvp-2 pro zahraničního zákazníka

Společnost STV GROUP ukončila generální opravu bojových vozidel pěchoty a počátkem ledna tyto vozidla odeslala zahraničnímu zákazníkovi. Servis a opravy stejného typu vozidel společnost ve svém závodě v Poličce i nadále zajišťuje i pro Armádu ČR.

STV GROUP dodala české armádě tankovou munici i cvičné náboje pro RPG

V prosinci 2020 dodala STV GROUP 1000 ks tankové munice HE-PRACTICE-T, 1 000 ks nábojů BLANK a dále 4000ks cvičných nábojů do RPG - PG-7VM PRACTICE-T. Munice bude využívána pro výcvik příslušníků AČR a STV GROUP se tedy svými dodávkami podílí na rozvoji schopností a připravenosti našich ozbrojených sil.

Velké taktické cvičení v areálu STV GROUP a.s. prověřilo hasiče

V sobotu 26. září proběhlo v areálu STV GROUP a.s. v Novém Městě pod Smrkem taktické cvičení několika jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Námětem cvičení byla situace, kdy při nepřízni počasí a s ním spojené bouřce došlo k zásahu stromu mezi objekty areálu a k následnému požáru lesa.