Naše společnosti

Prohlédnout dále

STV TECHNOLOGY, s.r.o. je zaměřena na výrobu vysoce precizní malorážového střeliva ráže 9 mm Luger a konverzi střeliva ráže 7,62 mm do civilního provedení. Podnik je vybaven nejmodernějšími stroji, které tvoří ucelenou výrobní linku.

stvtechnology.cz

 


FENIX Protector s.r.o. se už déle než 25 let zaměřuje na výrobu batohů, vest a dalšího taktického vybavení pro armádu,policii a příslušníky dalších bezpečnostních složek, se kterými při vývoji vybavení úzce spolupracuje.

fenix-protector.com


STV MINING s.r.o. byla založena v roce 1994 a od svého vzniku se zabývá vývojem a výrobou průmyslových trhavin. Společnost patří mezi největší tuzemské dodavatele průmyslových trhavin a zároveň mezi nejvýznamnější poskytovatele vrtných a trhacích prací.

stvmining.cz


 

STV TRANS, s.r.o. je dopravce se zaměřením na dopravu nebezpečných věcí ADR třídy 1 v rámci celé Evropy. Předností společnosti jsou dlouholeté zkušenosti, vysoká kvalita služeb a velká flotila vlastních vozidel přizpůsobených pro přepravu v režimu ADR 1.

stvtrans.cz


Poličské strojírny, a.s. je společnost založená již v roce 1920 jako „První vojenská muniční továrna“. V současnosti se podnik specializuje na výrobu a prodej pneumatických prvků a příslušenství určených k ovládání dveřních systémů hromadných dopravních prostředků.

Společnost se kromě toho zabývá i produkcí měřící a čerpací techniky a zakázkovou strojní výrobou.

pos.cz


Společnost STV ARMS, s.r.o. je členem holdingu STV INVEST. Hlavní náplní činnosti této společnosti je velkoobchodní a maloobchodní prodej zbraní, střeliva, optiky, oblečení a ostatních doplňků pro sportovní a lovecké účely.
V sortimentu STV ARMS najdete kromě výrobků společností skupiny STV INVEST (zbraně CZS 5811, střelivo 9 mm Luger, 7,62x39/54/51CIP), rovněž velmi kvalitní značky sportovních a loveckých zbraní (Steyr, Mannlicher, Sako, Tikka) a střeliva (Sako, Norma, CCI, Federal).

stvarms.cz


ZAHRANIČNÍ ZASTOUPENÍ

STV POLSKA Sp. z o. o.

DAPMON, s.r.o.