Naše společnosti

Prohlédnout dále

STV TECHNOLOGY, s.r.o. je zaměřena na výrobu vysoce precizní malorážového střeliva ráže 9 mm Luger a konverzi střeliva ráže 7,62 mm do civilního provedení. Podnik je vybaven nejmodernějšími stroji, které tvoří ucelenou výrobní linku.

stvtechnology.cz


STV MINING s.r.o. byla založena v roce 1994 a od svého vzniku se zabývá vývojem a výrobou průmyslových trhavin. Společnost patří mezi největší tuzemské dodavatele průmyslových trhavin a zároveň mezi nejvýznamnější poskytovatele vrtných a trhacích prací.

stvmining.cz


Předmětem činnosti STV DEFENCE, s.r.o.  bude výroba velkorážní munice a ručních granátů.

stvdefence.cz


STV TRANS, s.r.o. je dopravce se zaměřením na dopravu nebezpečných věcí ADR třídy 1 v rámci celé Evropy. Předností společnosti jsou dlouholeté zkušenosti, vysoká kvalita služeb a velká flotila vlastních vozidel přizpůsobených pro přepravu v režimu ADR 1.

stvtrans.cz


Poličské strojírny, a.s. je společnost založená již v roce 1920 jako „První vojenská muniční továrna“. V současnosti se podnik specializuje na výrobu a prodej pneumatických prvků a příslušenství určených k ovládání dveřních systémů hromadných dopravních prostředků.

Společnost se kromě toho zabývá i produkcí měřící a čerpací techniky a zakázkovou strojní výrobou.

pos.cz


Společnost STV ARMS, s.r.o. je členem holdingu STV INVEST. Hlavní náplní činnosti této společnosti je velkoobchodní a maloobchodní prodej zbraní, střeliva, optiky, oblečení a ostatních doplňků pro sportovní a lovecké účely.
V sortimentu STV ARMS najdete kromě výrobků společností skupiny STV INVEST (zbraně CZS 5811, střelivo 9 mm Luger, 7,62x39/54/51CIP), rovněž velmi kvalitní značky sportovních a loveckých zbraní (Steyr, Mannlicher, Sako, Tikka) a střeliva (Sako, Norma, CCI, Federal).

stvarms.cz


ZAHRANIČNÍ ZASTOUPENÍ

STV POLSKA Sp. z o. o.

DAPMON, s.r.o.