Úvod » Ostatní » Nabídka nemovitostí - Prodej a pronájem vlastních nemovitostí » Skladový a výrobní areál - Hradec Králové

Skladový a výrobní areál - Hradec Králové, Brněnská

Důležitá data

  • rozloha areálu 30 639 m2
  • rozloha budovy 13 434 m2
  • výborná lokalita
  • vedle OC Futurum (190 m)
  • okolní provoz více než 30 000 vozů denně
  • hlavní vchod z ulice Brněnská

Podrobnější informace

Areál Brněnská, který zde nabízíme k pronájmu popř.  i prodeji je situován na předměstí, v jihovýchodní části Hradce Králové, konkrétně na rohu ulic Brněnská a Na Brně. Jedná se část města s nejvyšší hustotou obyvatel. Jihovýchodně od areálu se bude v blízké budoucnosti stavět až 1.000 nových bytů a rodinných domů. Pouhých 190 m od areálu se nalézá jedno z největších nákupních center v Hradci Králové - obchodní centrum Futurum. Vzdálenost do středu města je menší než 2 km. Čtyřproudová ulice Brněnská je jednou z hlavních tepen města a je hlavní spojovací trasou s Moravou a Slezskem. Průměrný provoz je zde až 30.000 vozů denně. Přímo před objektem se nachází autobusová zastávka Na Brně.

Jedná  se  o  bývalé  skladovací  a  opravárenské  zařízení  modulární  betonové  konstrukce, vybudované Armádou v sedmdesátých letech dvacátého století. Celá budova je na tehdejší podmínky zkonstruována velmi moderně, kvalitně a velkoryse. Díky konstrukci je navíc možné relativně snadno změnit vnitřní dispozice budovy. Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu a před několika lety prošel rekonstrukcí střešní krytiny. Střecha budovy je rozdělena do několika výškových úrovní o vnitřní výšce 5 – 12 m a některé části budovy jsou dvoupodlažní. Celý areál je v tuto chvíli oplocen a sousedí na severní straně s firmou Medtec a na východní straně s areálem Policie ČR. Areál má rozlohu 30.639 m2, z čehož budova samotná zabírá plochu 13.434 m2. Hlavní vchod do budovy se nachází na západní straně, tedy směrem k hlavní silnici Brněnská. Příjezd kamionů z obou směrů je bezproblémový. Přímá hranice pozemku s touto hlavní silnicí má 190 m.
Zpět na seznam