Úvod » Ostatní » Armyshop ARMYPOINT - internetový obchod

Armyshop ARMYPOINT

Informace

Internetový obchod www.ARMYPOINT.cz byl spuštěn v roce 2007, jako jedna z nových aktivit společnosti. I přes tvrdou konkurenci v této oblasti se dokázal prosadit a najít si své místo na trhu. Toho nebylo dosaženo pouze sortimentem, který ARMYPOINT nabízí, ale také osobitým přístupem, který v současné době není standardní u všech společností. Neustále se snažíme o zlepšení prodejních služeb zákazníkům a usnadnění nákupu na internetových stránkách.

ARMYPOINT působil v začátcích své činnosti ve středisku Chrast u Chrudimi, poté jsme se v roce 2009, ne jednoduše, přestěhovali do střediska Stará Boleslav – Hlavenec. Toto středisko poskytovalo kompletní zázemí k provozu e-shopu včetně logistických skladů. Od začátku roku 2015 jsme veškerou aktivitu, včetně skladovacích prostor, podruhé přestěhovali do nového střediska v Poličce ( do areálu Poličských strojíren ). Stabilizovaný tým pracovníků je Vám k dispozici i v případě individuálních požadavků.

Veškeré nabízené položky máme v 99% skladem, čímž se snažíme o maximální zkrácení času mezi přijetím objednávky a doručením objednaného zboží. Čísla vypovídají o profesionalitě a důvěře, kterou do nás zákazníci vkládají uzavřením objednávky. Za minulý rok 2014 navštívili e-shop statisíce unikátních návštěvníků, přičemž byly úspěšně vyřízeny tisíce objednávek. Denní návštěvnost se pohybuje kolem 1 000 unikátních návštěvníků. Také vysoké procento vracejících se návštěvníků hovoří o spokojenosti s vyřízením objednávek.

V červenci 2011 jsme spustili modernizovanou verzi e-shopu, která vede k většímu komfortu nejen pro koncové uživatele, ale také pro obsluhu. Jen namátkou – zavedli jsme nové způsoby online plateb, online sledování veškerých zásilek, uživatelsky příznivější definování objednávaných velikostí, našeptávač vyhledávání, plugin sociální sítě Facebook a další nové funkce, kterými disponuje pouze tento e-shop. Takováto řešení jsou upravována a podřizována především dle požadavků zákazníků.

 

Kontaktní osoba:

Lukáš Saivera Product manager
E-mail: lukas.saivera@stvgroup.cz
Tel.: +420 774 565 571