Úvod » Novinky » STV GROUP pomáhá zachraňovat
« Zpět na seznam

STV GROUP pomáhá zachraňovat

STV GROUP pomáhá zachraňovat

Firma STV GROUP, která se zabývá delaborací munice v bývalém vojenském prostoru v Hajništi, věnovala automobil Jednotce sboru dobrovolných hasičů. Devítimístné osobní auto bude vyjíždět k zásahům, ke kterým není nutný výjezd cisterny, ale postačují pouze osoby s potřebným vybavením. Jde např. o živelné události (vichřice, povodně) nebo autonehody. Automobil budou využívat pro dopravu na různé soutěže a zájezdy i jiné příspěvkové organizace města.

Nedávno nastala nepříjemná situace díky velmi starému vozidlu Avia pro přepravu osob k zásahu, které již nebylo možné připravit na technickou kontrolu a vozidlo tedy bylo bez platného Technického průkazu. Hasiči ale nutně potřebují vozidlo pro přepravu osob a materiálu k místu zásahu, neboť počet míst v cisternovém voze je nedostatečný.

Velký význam udržování akceschopnosti našich jednotek si uvědomili představitelé firmy STV GROUP, kteří se rozhodli pomoci. Děkujeme vedení firmy STV GROUP za hodnotný příspěvek k ochraně a bezpečnosti obyvatel nejen našeho města, ale i celého Frýdlantska.